Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun’dan Veda Mesajı

Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi

Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun, ilçeye veda mesajı yayınladı. Sarıaltun, yayınladığı mesajda ilçe sakinlerine teşekkürlerini sunarken, belediyenin yeni döneme hazır olduğunu belirtti.

Sarıaltun’un mesajından öne çıkanlar şöyle:

“Sağlıcakla Kal Çağlayancerit’im Çok kıymetli Çağlayancerit’li hemşehrilerim, sizden aldığım görevimi sağlıklı bir şekilde hamdolsun tamamlamış bulunmaktayım. Bu süreçte, karşılaştığımız büyük sorunlara rağmen ilçeme hizmet edip, sizlerin güvenine layık olmaya tüm gücümüzle çaba harcadık. Halkımızın sağduyulu ve sabırlı tutumu ile deprem, yangınlar, seller ve uzun süre yaşanan pandemi gibi zorluklarla mücadele ettik. Allah bir daha bu tür felaketleri milletimize göstermesin.

Bu süreçte gösterdiğiniz hoşgörü ve sabır için en samimi teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer sizlerin sorunlarını çözmekte veya ihtiyaçlarınızı gidermek noktasında eksikliklerimiz olduysa, bu konuda özür dilerim ve haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Belediyemizi sağlıklı bir şekilde seçim sürecine getirdik. Emin ellerde ve samimi duruşları olan kadrolara teslim edeceğimi ümit ediyorum.

Seçimi kazanan ve seçime katılan tüm siyasi parti temsilcilerini tebrik ediyorum. İlçemize ve milletimize hayırlı olsun diyorum. Beş yıl boyunca beraber çalıştığım belediye personellerime, meclis üyesi arkadaşlarıma, tüm mahalle muhtarlarıma ve tüm Çağlayancerit halkına en derin saygı ve sevgilerimi sunar, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim. Kalın sağlıcakla…”