Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir, Andırın’da 21 Mahallenin Yolunu İyileştiriyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın’da

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın’da ulaşım standardını iyileştirmek için 21 mahallede yol bakım, onarım ve asfalt uygulamalarını sürdürüyor.
Şehir merkezi, ilçe ve kırsal mahalle ayırt etmeksizin yerleşim yerlerinin ulaşımını iyileştirmek için yol bakım, onarım, yenileme, asfalt ve kilit parke uygulamalarını artırarak sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Andırın kırsalında da çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca; Çiçekli, Geben, Akgümüş, Altınyayla, Kargaçayırı ve Yeşilyurt mahallelerinde deforme olduğu için ulaşım konforunu olumsuz etkileyen arterler sıcak asfaltla tamir edildi. Rifatiye, Sumaklı, Boynuyoğunlu, Altınboğa, Başdoğan, Boztopraklı, Bulgurkaya, Darıovası, Alanlı, Arıklar, Yeniköy, Gökgedik, Camuzluk ve Köleli mahallelerinde yol bakım ve onarımı ile Köklü Mahallesi’nde kilit parke uygulamaları hızla sürüyor.
Etaplar halinde sürdürülen çalışmalarla Andırın kırsalında ulaşım standardının iyileştirilmesi hedefleniyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, şehrin ulaşım ağının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi noktasında şehir merkezinin yanı sıra 11 ilçenin tamamında ulaşım yatırımlarının artarak devam ettiği belirtildi.