Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beşen: Kahramanmaraş’ımızın yeniden inşa ve ihyası için hep birlikte çalışacağız

Kahramanmaraş’ın sevilen simalarından biri

Kahramanmaraş’ın sevilen simalarından biri olan Mehmet Beşen, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 1. Meclis Başkan Vekili olarak seçildi. Beşen, 8 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilk Meclis Toplantısı’nda bu göreve layık görüldü.

Yaptığı açıklamada Beşen, seçilmesi üzerine tebrik ve destek mesajlarını ileten herkese teşekkürlerini iletti. Cumhur İttikafı bileşenlerine ve dostlarına özellikle teşekkür eden Beşen, Rabbimizin kendilerine güvenen dostlarına karşı mahcup etmemesini diledi.

Beşen açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyin liderliğinde ve ferasetinde Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği için çıktığımız bu yolda sizlerin desteği ve dualarıyla, Kahramanmaraş’ımızın yeniden inşa ve ihyası için hep birlikte çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.

Kahramanmaraş’ın birlik ve beraberlik içerisinde daha da ileriye taşınması için kararlı olduklarını belirten Beşen, şehrin tarihine ve kültürüne sadık kalarak her kesimin hak ve hukukunu gözeterek, şehri daha yaşanabilir ve daha güzel bir geleceğe taşıyacaklarını söyledi.

Beşen, “Bu yolda sizlerin desteği, önerileri ve duaları bizim için büyük bir ilham kaynağı olacak. Hep birlikte el ele vererek, Kahramanmaraş’ın yeniden yükselişine şahit olacağız.” diyerek sözlerini noktaladı.