Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Berberlerde Bayram Mesaisi başladı

Kahramanmaraş’ta yaklaşan Ramazan Bayramı

Kahramanmaraş’ta yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla müşteri yoğunluğu artan berber esnafı, gece gündüz çalışarak müşterilerini bayrama hazırlamaya çalışıyor.

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla vatandaşlar alışveriş telaşına düşerken, bayramı yoğun geçiren esnaf grupları arasın ilk sıralarda yer alan berberleri, müşterilerini bayrama yetiştirme telaşı aldı.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde müşteri yoğunluğu yaşayan esnafların başında gelen Saloon Stilist Tasarım ve Cilt Bakımı Oguzcanhairstilist müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gece geç saatlere kadar yoğun mesai yapıyor.

İş yerinde Saç- Sakal Tasarımı, cilt bakımı, Keratin, perma, Lazer epilasyon ve Makyaj gibi tasarım ve bakımlar yapılmakta olan Hayrullah Mahallesi 33004. Sokak Büyükşehir Belediye karşısı Sakarya Prefabrik çarşı No:95 Onikişubat Kahramanmaraş adresindeki iş yerleri Saloon Stilist Tasarım ve Cilt Bakımı Oguzcanhairstilist ile bayram yoğunluğunda randevu sistemi ile 0546 663 93 46 numaralı Telefonla iletişime geçildiğinde müşterilerini bayrama yetiştirmeye çalışıyor.

Kahramanmaraş’ta uzun yıllardan buyana berber olduğunu ve işini severek yaptığını dile getiren Oğuz Can Bozdağ, Ramazan Bayramın yaklaşmasıyla yoğunluklarının da başladığını söyledi.

Bozdağ, “Elhamdülillah işimiz çok iyidir. Çocukluğumdan şimdiye kadar bu işi yapıyorum. Bayrama günler kala çok yoğunluk yaşıyoruz. Sabah saat 08.00 sıralarında işbaşı yapıyor, gece geç saatlere kadar çalışıyoruz, Özellikle son birkaç gün müşterilerin yoğunluğundan doğru dürüst istirahat edemiyoruz. Arife günü sabaha kadar çalışıyoruz” dedi. Bayram mesailerinin berberleri için yorucu olduğunu ifade eden Berber Esnafı Oğuz Can Bozdağ, insanların bayrama birkaç gün kala berberlere akın ettiğini belirterek; yoğunluktan kurtulmak için randevu usulüyle çalıştıklarını aktardı. Bozdağ, şöyle konuştu: “Müşterimizi sıra bekletmemek için randevu sistemine geçtik, bu sayede sırası gelen müşterilerimiz sıra beklemeden hemen tıraşlarını oluyor. Bayram arifesi gece geç saatlere kadar açığız. Müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışacağız. Kimseyi mağdur etmemek için elimizden geleni yapacağız. Amacımız tüm müşterilere kaliteli hizmet vermek, şimdiden herkesin Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.