Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Toptaş, Onikişubat’ın Yollarını Daha Konforlu Hale Getiriyor

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, ilçenin yaşam kalitesini artırmak amacıyla yoğun bir çalışma içerisinde. Özellikle kilit parke yolları, sıcak asfaltla buluşturarak vatandaşların ulaşım konforunu artırmayı hedefliyor. Başkan Toptaş, bu kapsamda yaptığı açıklamalarda, Onikişubat’ın yol sorununa çözüm bulmak için 7/24 mesai harcadıklarını vurguluyor.

Başkan Toptaş’ın liderliğindeki Onikişubat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, özellikle trafik yoğunluğunun olduğu Yirmikigün Mahallesi’nin 91039’uncu sokağında hızla çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, KASKİ ve diğer kurumlarla iş birliği içerisinde alt yapı çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarıyla yol standardını artırarak daha konforlu bir ulaşım sağlıyor.

Başkan Toptaş, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla da bir araya geliyor. Kendisiyle sohbet eden vatandaşların taleplerini dinleyen ve çözüm üreten Başkan Toptaş, aynı zamanda çocuklarla da vakit geçiriyor.

Yaptığı açıklamalarda Başkan Toptaş, Onikişubat’ın yaşam kalitesini yükselterek vatandaşların memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini belirtiyor. Kilit parke yolları sıcak asfaltla buluşturarak daha modern ve konforlu bir görünüm kazandıracaklarını ifade ediyor. Ayrıca, belediye olarak 6 Şubat depremlerinden sonra zarar gören bölgelerde altyapı çalışmalarının hızla sürdüğünü ve merkez mahallelerin tamamının asfaltlanacağını vurguluyor.

Yirmikigün Mahalle Muhtarı Fatma Eken de belediye ekiplerinin gece gündüz demeden çalışarak alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladığını dile getirerek, Başkan Toptaş’a teşekkür ediyor.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, ilçenin yaşam kalitesini artırmak için yaptığı çalışmalarla halkın takdirini kazanmaya devam ediyor.