Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan talimat verdi okulun bankları ve çevresi değişti

23 Nisan Ulusal Egemenlik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 100. Yıl Orta Okulu öğrencisi Tuğsem Ersoy, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu. Temsili Başkan Ersoy, okul bahçesinin düzenlenmesi talimatı üzerine harekete geçen ekipler, isteklerini anında yerine getirdi.

Makam koltukları çocuklara geçti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Fırat Görgel makamını, temsili olarak 100. Yıl Orta Okulu öğrencisi Tuğsem Ersoy’a bıraktı. Başkan Fırat Görgel makamda karşıladığı 6. Sınıf Öğrencisi Tuğsem Ersoy günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasında, “Öncelikle herkesin ve bütün dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Bizlere bugünü armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum” dedi.

Temsili başkanın ilk talimatı ise okulunun eksiklerinin giderilmesine yönelik oldu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İlker Barak ile telefon bağlantısı kuran, okul bahçesinin peyzaj düzenlemesi, Basketbol Potası yapılmasını ve oturma bankları konulmasını istedi. Barak, talimatın yerine getirileceğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Fırat Görgel, tüm dünya çocuklarının ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını’ kutlayarak, 100. Yıl Orta Okulu 6. sınıf öğrencisi Tuğsem Ersoy’a çeşitli hediyeler takdim etti.

Ekipler talimatları anında yerine getirdi

Başkanlık koltuğuna temsilen oturan Tuğsem Ersoy talimatları üzerine hemen harekete geçen Özel Kalem Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Orta Okulu’na gitti. Okul bahçesindeki eskiyen oturma banklarını sökerek yeni banklar yerleştiren ekipler, getirdikleri mevsimlik çiçekleri de dikerek okul bahçesini güzelleştirdi. Ayrıca okul bahçesine Basketbol Potası koyulması için yer belirleme işlemleri de yaptı ve işlemler için harekete geçildi.