Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN OLCAR ; HEDİYELERİNİZİ SEVGİ BEBEĞE BAĞIŞLAYIN

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar,hemşerilerinden gelen ilgi ve teveccühü, yardımseverlikle birleştirerek topluma katkı sağlamayı hedefliyor.
Kadirli’nin yeni Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, göreve gelmesinin ardından kent halkından gelen tebrik ve hediyeleri kabul etmek yerine, toplumda fark yaratacak bir adım atmaya karar verdi. Başkan Olcar hediyeler yerine, SMA hastası olan Sevgi bebeğin kampanyasına bağış yapılmasını talep etti.
Başkan Olcar, yaptığı açıklamada, “Hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ile ulaşmış olduğum Kadirli Belediye Başkanlığı görevimi hayırlamak ve tebrik amaçlı tarafıma göndermek istediğiniz çiçek ve hediyeler yerine SMA Hastası Sevgi Bebeğimizin Kampanyasına bağışta bulunabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.
SMA hastası Sevgi bebeğin kampanyası, kentin duyarlı vatandaşlarının desteğiyle büyük bir ivme kazanmış durumda. Başkan Olcar’ın bu çağrısıyla birlikte, Kadirli’de bulunan yardımseverlerin desteğiyle Sevgi bebeğin tedavisi için umutlar artıyor.
Kadirli halkı, Başkan Olcar’ın bu duyarlı ve anlamlı adımını takdirle karşılıyor ve toplumun ortak hedefler için bir araya gelme ve dayanışma ruhunu yücelttiğini belirtiyor.