Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kıraç’a ziyaretler sürüyor

Afşin Belediye Başkanı Koray

Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, yeni görevine başlamasının ardından hayırlı olsun ziyaretleriyle karşılanmaya devam ediyor. Başkan Kıraç, ziyaretlerin kendisine duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. M. Burak Gül, Afşin Baro Temsilcisi Oğuzhan Erüstün, Kahramanmaraş Baro Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Alıcı, Elbistan Baro Temsilcisi Cihat Yılmaz, Kahramanmaraş Disiplin Kurulu Başkanı Hacı Bayram Veli Arıkan ve Yozgat Çayıralan Noteri Mehmet Turan’ı, ayrıca KÇS Kipaş çimento satış pazarlama müdürü Hüseyin Kireçci Beyi belediyede ağırladı.

Başkan Kıraç, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek, kendilerinin destek ve iştirakleriyle Afşin’in daha da gelişip güzelleşeceğine inandığını ifade etti. Ziyaretler, yeni dönemin iş birliği ve dayanışma ruhuyla başlamasının da önemli bir göstergesi olarak değerlendirildi.

Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, göreve başladığı günden bu yana halkın beklenti ve taleplerini dikkate alarak, ilçenin kalkınması ve yaşam kalitesinin artırılması için çalışmalarını sürdürüyor. Ziyaretlerde yapılan samimi ve verimli görüşmeler, Afşin’in daha güçlü ve müreffeh bir geleceğe doğru ilerlemesine katkı sağlayacak adımların atılmasına vesile olacak gibi görünüyor.