Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Görgel’den işçilere bayram öncesi ödeme

Bu haberin fotoğrafı yok

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) bünyesinde çalışan personelin maaşlarını Ramazan Bayramı öncesi ödeme kararı aldıklarını ve bugün hesaplara yatırdıklarını duyurdu. Başkan Görgel, bu kararla ilgili yaptığı açıklamada, “Büyükşehir ve KASKİ’de çalışan personelimizin maaşlarını Ramazan Bayramı öncesi ödeme kararı aldık ve hesaplara yatırdık. Hayırlı olsun. Mesai arkadaşlarım ve ailelerine sevgilerimle” dedi.

Başkan Görgel, çalışanların maaşlarının ödenmesinin yanı sıra, belediye olarak şehirdeki hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Görgel, Ramazan Bayramı öncesinde maaşların ödenmesinin çalışanların bayram sevincini biraz daha artırdığını ifade ederek, “Maaşların ödenmesiyle birlikte mesai arkadaşlarımızın ve ailelerinin bayramını bir nebze de olsa hafifletmek istedik. İnşallah aldığımız bu karar, çalışanlarımızın bayram sevincini artırmıştır” şeklinde konuştu.