Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Görgel, Randevusuz Ziyaretler Duyurusu Yaptı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, deprem bölgesinde olmaları, belediye faaliyetlerinin yoğunluğu ve aciliyeti, vatandaşlara karşı sorumluluklarının layıkıyla yerine getirilmesi sebepleriyle hayırlı olsun ziyaretlerini düzenleyeceğini duyurdu. Görgel, 22 Nisan ile 7 Mayıs tarihleri arasında Salı ve Cumartesi günleri randevusuz olarak gerçekleştirilecek ziyaretlere tüm hemşehrilerini davet etti.

Başkan Görgel, yaptığı açıklamada, “Gerek deprem bölgesinde olmamız, gerek belediye faaliyetlerinin yoğunluğu ve aciliyeti, gerekse vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun layıkıyla yerine getirilmesi sebebiyle hayırlı olsun ziyaretlerini 22 Nisan ile 7 Mayıs tarihleri arasında Salı ve Cumartesi günleri Büyükşehir Belediyemizde randevusuz olarak gerçekleştireceğiz. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Başkan Görgel’in randevusuz ziyaretlerine katılmak isteyen vatandaşlar, belirtilen tarihlerde ve günlerde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne uğrayabilecekler.