Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Gökşen: trafik sorunu için esnaflarla bir arada

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilçemizde yaşanacak trafik sorununu çözüme kavuşturmak için, Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen beraberinde İlçe Emniyet Amiri V. Komiser Ahmet Küçükduran ve zabıta ekipleri ile birlikte çarşı esnaflarını ziyaret ettiler.
Bu kapsamda çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Gökşen ve Komiser Küçükduran, cadde üzerindeki dükkanları tek tek gezerek esnafa hayırlı işler dileklerini ilettiler. Çarşı esnafından gelen trafik sorunu ile ilgili ortak şikayeti de değerlendiren Başkan Gökşen, en kısa süre içinde ilçenin trafik konusunda yaşadığı sorunları çözeceklerini ifade etti.
Ziyaretin ardından açıklama yapan Başkan Ahmet Sinan Gökşen, ” İlçemizde yoğun olarak yaşadığımız trafik problemlerini çözmek amacıyla İlçe Emniyet amirimiz ve Zabıta ekiplerimiz ile birlikte esnaflarımıza gidip istişarelerde bulunduk. Andırın’ımızın geleceği için esnaflarımızın önerilerini ve taleplerini dinleyerek fikir alışverişinde bulunduk. İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hep beraber çalışarak çözüm üretmeyi sürdüreceğiz.” dedi.