Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN DEMİROĞLU , SUMBAS’LILARLA, HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

Sumbas Belediye Başkanlığına tekrar

Sumbas Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Zeki Demiroğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Mesajında seçimlerde elde ettiği tarihi başarının mimarı olan Sumbaslılara  teşekkür eden Başkan Demiroğlu; “Bu şehrin göstermiş olduğu sevgi ve teveccühe karşı her zaman kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz.

“Kıymetli Sumbaslılar, değerli hemşehrilerim; kazananın sadece Sumbas olduğu bir seçimi geride bıraktık. Seçim kampanyamız süresince attığımız her adımda, çaldığımız her kapıda tek gayemiz, hemşerilerimizin sıkıntılarına ortak olmak, gönüllerine girebilmek oldu. Sumbas’sımızın için titizlikle ve muhabbetle çalışarak projelerimizi ve yaptıklarımız  anlattık. Sizler ise seçimlerde kullandığınız oylarınızla yepyeni bir dönemi başlattınız. Bize olan güven, sevgi ve destekleri için partimizin kıymetli yöneticilerine, kadınlarımıza ve gençlerimize, kampanyamıza katılan gönüllülerimize, bize oy versin veya vermesin tüm Sumbaslıların  bu tarihi başarının bir parçası oldukları, gönül verdikleri ve katkı sundukları için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlik olma, daha çok çalışma, bayrağı daha ileriye taşıma zamanı. Bunu da yine Sumbaslılarla, hep beraber başaracağız.”