Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ballı otomotiv yeni yerinde hizmette

Kadirli’nin köklü otomotiv firmalarından
Kadirli’nin köklü otomotiv firmalarından olan Ballı Otomotiv, daha modern bir showroomda hizmetini devam ettiriyor.
İkinci el otomobil sektörünün güvenilir isimlerinden olan Ballı Otomotiv, Yeni iş yeri Cemalpaşa Mahallesi Kamil Kara Bulvarı Orman İşletme karşısı adresinde yeni yerinde hizmetine başladı. Hizmete başlama nedeniyele Ballı Otomotiv Sahibi Mehmet Ali Ballı, bir kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltılı toplantıya Kadirli’nin seçkin oto galericileri ve dostları yoğun ilgi gösterdi.
Ballı Otomotiv sahibi Mehmet Ali Ballı, firma olarak yıllardır kaliteli araçları Kadirlili müşterileri ile buluşturduklarını ifade etti. Firma olarak otomotiv sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ettiklerini ifade eden Mehmet Ali Ballı , “Yeni showroomumuzda daha modern ve ferah bir ortamda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yıllardır gelen kaliteli hizmet anlayışımızı yeni yerimizde daha geniş araç yelpazemizle devam ettireceğiz” dedi.
Otomotiv sektöründe güven kazanmanın çok önemli olduğuna vurgu yapan Ballı Otomotiv sahibi Mehmet Ali Ballı, “Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize, kaliteli, sorunsuz araçlar sunduk. Bunun neticesinde de haklı bir güven kazandık. Bu çizgimizden bundan sonra da ayrılmayacağız. Bugün buraya kahvaltı programına gelen arkadaşlarımızda bunun bir göstergesidir. Hepsine ayrı arı teşekkür ediyorum.”diye konuştu.
Ballı Otomotiv daha önceki iş yeri, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi Tevfik Papal caddesinde bulunmaktaydı.