Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ARMADAŞ Bölge Müdürü Andırın’da İncelemelerde bulundu

ARMADAŞ Bölge Müdürü Mustafa

ARMADAŞ Bölge Müdürü Mustafa Yılmaz incelemelerde bulunmak üzere Andırın’ı ziyaret etti.

İlçemizde ARMADAŞ tarafından yürütülen Doğalgaz çalışmaları kapsamında incelemelerde bulunmak üzere Andırın’a gelen Bölge Müdürü Mustafa Yılmaz, Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen ile birlikte sahayı gezerek doğalgaz gitmeyen bölgeleri incelediler.

“Bu Yaz Ayında  Çalışmaları Tamamlamayı Hedefliyoruz”

Boru hattı çalışmasının bazı mahallelerde tamamlandığını belirten ARMADAŞ Bölge Müdürü Mustafa Yılmaz, hava şartlarının müsait olmasına bağlı olarak yaklaşık bu yaz içinde ilçe genelinde  çalışmaları tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Çalışmalar tamamlandığında Andırın İlçesinin doğalgaz akışı problemini ortadan kaldıracaklarını ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:

“Boru hattı çalışmasına en kısa sürede başlayacağız. Hava şartları müsait olursa inşallah bu yaz  boru hattını tamamlamayı planlamaktayız. Bu çalışmanın bu aşamaya gelmesinde bize desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan Belediye Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Andırın ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’de şunları ifade etti. “ARMADAŞ Bölge Müdürümüz Mustafa Yılmaz ile Doğal Gaz tekrar yatırım planları ile ilgili görüşmeler ve ilçemizde hat genişletmesi yapılacak yerleri yerinde incelemelerde bulunduk. ARMADAŞ Bölge Müdürümüze nazik ziyaretleri ve ilçemize yapacakları yatırımlar için teşekkür ederim” dedi.