Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın’ın doğa harikası; Değirmendere Şelalesi

Andırın’ın Alanlı Mahallesinde bulunan
Andırın’ın Alanlı Mahallesinde bulunan Değirmendere Şelalesi, Muhteşem görüntüsü ve manzarasıyla ziyaretçileri büyülüyor.
  Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen Andırın Orman İşletme Müdürü Yunus Kurtgöz ile birlikte  Değirmendere şelalesinde incelemelerde bulundu.
  Gökşen, Bölgemizin doğal güzelliklerinin tanıtılması ve turizme kazandırılması için gerekli çalışmaları başlattıklarını ifade etti.
Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen yaptığı açıklamada şunları belirtti. “Doğanın bizlere sunduğu bu güzel alanların turizme kazandırılması için bizlerin de yoğun çabası olacak. İlerleyen dönemlerde yapılacak turizm yatırımları sayesinde ilçemiz, doğa turizmi açısından göz bebeği haline gelecektir.  İlçemizin Cennet Köşelerinden Değirmendere Şelalesini Orman İşletme Müdürümüz Yunus Kurtgöz ve teknik ekibimiz ile birlikte incelemelerde bulunduk. Tarihi değirmenlerin yanından başlayarak yaklaşık 3 km boyunca devam eden çeşitli yüksekliklerdeki şelaleler Berke barajımıza dökülüyor. Bu eşsiz güzellikleri ilçemizin turizmine kazandırmak için gerekli çalışmaları başlattık. İlçemizi Türkiye’nin gözde yerlerinden biri haline getirecek, hak ettiği seviyelere ulaştıracağız” dedi.