Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın’da Refüjler Çiçek Açtı

Andırın Belediyesi Park ve
Andırın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaz ayının gelmesi nedeniyle kent estetiğine katkı veren çiçek dikimleri ile eşsiz doğa güzelliklerine sahip ilçenin çehresini daha da renklendiriyor.
  İlçe genelinde yol kenarları, kavşaklar ve orta refüjlerde yapılan düzenlemeler kapsamında, Tufanpaşa Mah. Prof. Dr. Ahmet Yaycıoğlu Bulvarında yüzlerce mevsimlik çiçek dikildi. Andırın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçedeki çiçeklendirme çalışmaları kapsamında refüjleri şık bir görünüme kavuşturuyor.
  Kent estetiğini göz önünde bulunduran ve ilçenin ana arter yollarında devam eden çalışmalar kapsamında mevsimlik çiçek ve bitki dikimleri gerçekleştiren belediye ekipleri güzergahlardaki yeşil bitki örtüsüne takviye yaparken trafik akışını daha da keyifli hale getiriyor.
Kavşaklarda ve Refüjlerde çiçek dikimi yapan ekipleri ziyaret eden Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen ekipleri yerinde ziyaret ederek kolaylıklar diledi.
Başkan Gökşen’de çiçek dikimi yaparak şunları söyledi. “Andırın ilçemizi layık olduğu konuma getireceğiz. İlçemizi rengarenk yapan, görüntüsü ve kokusuyla içimizi açan Mevsimlik Çiçekleri toprakla buluşturuyoruz. Belediyemiz, ilçe merkezimiz kavşak ve refüjlerde mevsimlik çiçek dikim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Lütfen zarar vermeyin, koparmayın, çiçekler dalında güzeldir” dedi.