Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın Kaymakamı değişti

Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz

Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz Muş’un Korkut ilçesine atandı. Andırın Kaymakamlığına ise Kastamonu Azdavay Kaymakamı atandı.

Cumhurbaşkanı imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi’nde Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz, Muş’un Korkut ilçesine Kaymakam olarak atandı.
Kastamonu Azdavay Kaymakamı Andırın’a Atandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Atama Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti. Resmi gazetede yayımlanan kararnameye göre, İlçemize ise Kastamonu İli Azdavay İlçesi Kaymakamı Mustafa Arslanşahin atandı.
Aslen Denizli Çallı olan Kaymakamımız Sn. Mustafa ARSLANŞAHİN, ilk ve ortaöğrenimini Denizli ilinde geçirmiştir. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında tekstil sektöründeki farklı firmalarda müşteri temsilciği görevini üstlenerek üretim ve ihracat süreçlerinde rol almıştır.

2019 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen Kaymakam Adaylığı sınavını kazandı. Çorum Kaymakam Adayı olarak görevine başlamıştır. Kaymakam refikliği stajlarını Denizli Buldan ve Sinop Gerze ilçelerinde, mülkiye müfettişi refakatinde teftiş stajlarını ise Giresun ve Sivas illerinde tamamlamasının ardından Muğla Kavaklıdere ve Kırıkkale Karakeçili ilçelerinde kaymakam vekili olarak görev yaptı. İngiltere’nin Leicester kentinde, Leicester Üniversitesinde dil eğitimi aldı.

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında, yaklaşık 3 ay Adıyaman ilinde görev yaptı. 108.Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarı ile tamamladı. Kaymakamımız Mustafa ARSLANŞAHİN, Dilek ARSLANŞAHİN ile evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Her iki kaymakamımıza da Hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyoruz.