Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ALASIRT; BASINLA BİR ARAYA GELDİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İşadamı Serdar Alasırt, 31

İşadamı Serdar Alasırt, 31 Mart 2024  tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde, AK Parti’den Sumbas Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu.

Geçmiş dönemlerde Ak Partinin Çeşitli kademelerinde görev alan  Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı  İş Adamı Serdar Alasırt, Kadirli ve Sumbas’ta görev yapan Gazetecilerle Kadirli Karatepe Park Otel’de bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde resmi başvurusunu AK Parti Osmaniye İl Başkanlığına yaptığını söyleyen Alasırt,

“AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinde yola çıktım. Allah yar ve yardımcımız olsun ” dedi.

“Halka hizmet hakka hizmettir” diye söze başlayan Alasırt; Sumbas’ımıza  hizmet etmek için yola çıktık. 1975 yılında Osmaniye ili Sumbas ilçesi Çiçeklidere Köyü Alasırt Mahallesinde dünyaya geldim.

İlkokulu Çiçeklidere Köyünde Orta ve Lise tahsilimi Kadirli’de tamamladım.  Askerden sonra yurt dışına (Rusya) çalışmaya gittim. Yurtdışından döndükten sonra kendi işimi kendim kurdum. Uzun Yıllardır İnşaat sektöründe müteahhitlik yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Evliyim ve 5 (Beş çocuk) babasıyım.

2020 ve 2023 yılları arasında Ak Parti Kadirli İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu ve Yürütme Kurulu (Ekonomik İşlerden Sorumlu)   Üyeliği yaptım. Yılların bana verdiği bilgi birikim ve inançla Sumbas’a hizmet vermek istiyorum. Doğduğum ve yaşadığım Sumbas’ın sorunlarını ve bu sorunların çözümünü biliyorum. Eğer Allah bana bu görevi nasip ederse SUMBAS için hazırlamış olduğum ve ilerde açıklayacağım  projelerin hepsini gerçekleştireceğimi herkes görecek.

Sumbas ilçemizi hak ettiği yere getirmek için AK PARTİ’DEN Sumbas Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum.” diye ilave etti.

Toplantıya katılanlarla  günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Alasırt’a Gazeteciler başarılar diledi.