Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akedaş İstiklal Spor, Şampiyonluk Hedefiyle Güçlü Bir Kadro Kuruyor

Kahramanmaraş’ın spor kulübü Akedaş

Kahramanmaraş’ın spor kulübü Akedaş İstiklal Spor’un Başkanı Ahmet Gaffar Akarca, geçmişte Maraşspor’un terfi liglerindeki başarılarına atıfta bulunarak, 1982 ruhunu kulüplerine taşıdıklarını ve bu doğrultuda çalıştıklarını belirtti. Şampiyonluk hedefiyle hareket ettiklerini vurgulayan Akarca, takımlarının iskeletini sağlam bir şekilde kurduklarını ifade etti.

Akedaş İstiklal Spor Kulübü Başkanı Ahmet Gaffar Akarca, Gazeteci İsmail Koyuncu’ya yaptığı açıklamada, “Şampiyon olmak için güçlü bir takım kurduk. Şairler Tepesi’nde 7 futbolcunun imza törenini gerçekleştirdik ve toplamda 18 futbolcuyla takımımızın temelini oluşturduk” dedi.

Kulübün zorlu geçmişine de değinen Akarca, “İstiklal Spor, 3. Lig ismiyle sadece adı kalan, teknik ekibi olmayan bir takımdı. Ancak şimdi teknik ekibimiz ve futbolcularımızla güçlü bir yapıya kavuştuk” şeklinde konuştu.

Başkan Akarca, transfer çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirterek, “Bugün itibariyle 18 futbolcuyu bünyemize kattık. Yönetmelik gereği 3. Lig’den 3 isimle de anlaşma aşamasındayız ve böylece takımımızı tamamlayacağız. Hedefimiz net: Şampiyonluk!” diyerek sözlerini noktaladı.

Kulübün Fenerbahçe ile yaptığı iş birliğine de değinen Akarca, “Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bize bedelsiz bonservis desteği sağladı ve bu desteği deprem bölgesine verdiği destekle birleştirerek takdir ettik. Tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz. 3. Lig yolunda süper bir takım kurma gayretiyle gece gündüz çalışıyoruz ve inanıyorum ki bu takım şehrimize büyük bir gurur yaşatacaktır” şeklinde konuştu.

Akedaş İstiklal Spor’un, şehir ve taraftarları için heyecan verici bir sezon geçireceği görülüyor.