Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AKARCA; “BEKLENTİLERİN FARKINDAYIZ”

TFF 3. Ligde Mücadele

TFF 3. Ligde Mücadele edecek olan Kahramanmaraş İstiklalspor Kulüp Başkanı İş İnsanı Gaffar Akarca, şehrin sportif başarıya aç bir şehir olduğuna vurgu yaparak, İstiklalspor’dan beklentilerin farkında olduğunu ve hedeflerini şampiyonluk olarak belirlediklerinin altını çizdi.

Yeni sezonda hedefimiz geleceğe dair ciddi bir çalışma yaparak şampiyon olmak diyen Başkan Ahmet Gaffar Akarca; “Bu kapsamda transfer çalışmalarımız da tesis yatırımlarımız da ileriye dönük planlanıyor. Bildiğiniz gibi hiç oyuncusu olmayan, tesisi olmayan, hatta malzemesi dahi olmayan bir kulübüz. Bu sebeple tüm çalışmalarımızı yeni açılan bir kulüp gibi yapmak zorunda kaldık. Kurumsal bir yapı inşa etmek için tüm çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

“SESSİZ VE YOĞUN BİR ÇALIŞMA SÜRECİ YAŞIYORUZ”

Yeni bir dönemin startını verdikleri ifade eden Başkan Akarca; “Kamuoyu büyük bir beklenti içinde. Bunu çok iyi biliyoruz. Bir süredir sessiz ve yoğun bir çalışma süreci yaşıyoruz. Çok önemli ilerlemeler kaydettik. Burada tabi bizim için büyük bir şans olan sporun içinden gelen Büyükşehir Belediye Başkanımız Fırat Görgel ve bize tam destek veren şehrimizin sanayicileri de var. Gençlik Spor İl Müdürümüz de çok büyük çaba harcıyor. Buradan bize destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Bu ortam bizim için de şehrimiz için de büyük bir şans. Şuanda desteği ve beklentiyi çok iyi görüyoruz. Bizde bu sebeple daha güçlü ve kalıcı planlar üzerinde çalışıyoruz. İnşallah hedefimiz peş peşe şampiyonluklar yaşamak. Yeni Teknik Direktörümüz Ahmet Taşyürek ve Sportif Direktörümüz Ergün Keleş’e de başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun” diye konuştu.