Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ahmet Çabukel, İyi Parti Olağanüstü Kongresinde Koray Aydın’a Tam Destek Verdi

27. dönem İyi Parti

27. dönem İyi Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı ve İyi Parti eski İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, 27 Nisan’da yapılacak İyi Parti Olağanüstü Kongresinde Genel Başkan Adayı Koray Aydın’a tam destek verdi. Çabukel, seçildiğinde ülkemizin seçkin siyasetçilerini ve cesur yürekleri bir araya getireceğine inandığı Koray Aydın’a destek verdiğini belirterek, “Bakanımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. İnancımız tam! Yolunuz yolumuzdur! Allah yolunuzu açık etsin” dedi.


Çabukel’in yaptığı açıklamada, İyi Parti’nin kuruluşundan bu yana ülkemizin siyasi manzarasında önemli bir rol oynadığını ve bu rolün daha da güçlenerek devam etmesi gerektiğini vurguladı. Milliyetçi, demokrat ve kalkınmacı bir çizgiyi benimseyen İyi Parti’nin, ülke genelinde yaşayan herkesi temsil etme hedefinde olduğunu ifade etti.


Çabukel, ayrıca Koray Aydın’ın siyasetteki olgunluğun önemini her daim koruduğunu ve ülke sevgisiyle sorumlu siyasetin verdiği sorumlulukla çalışma aşkını birleştirerek hareket ettiğini dile getirdi. Aydın’ın, partinin hedeflerine ulaşması için gereken adımları atmaya hazır olduğunu ve genel başkanlığa seçildiğinde ülkenin seçkin siyasetçilerini ve cesur yürekleri bir araya getireceğine inandıklarını söyledi.
Çabukel’in açıklamaları, İyi Parti’nin önümüzdeki dönemdeki yönetimini şekillendirecek olan kongre öncesinde partinin birliğini ve güçlenme sürecini vurguluyor.