Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

6 Şubat Şehitler Futbol Turnuvası başladı

Asrın Felaketi olarak adlandırılan

Asrın Felaketi olarak adlandırılan ve 6 Şubat tarihinde Kahranmanmaraş Merkez üssü Depremlerde hayatını kayıp eden Spor Adamları anısına düzenlenen ‘Çocuklar Futbol İle İyileşir’ misyonu ile gerçekleşen 6 şubat Futbol Turnuvasının resmi açılış töreni yapıldı.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Kahramanmaraş Ticaret Borsası ve TÜFAD Kahramanmaraş Şubesi tarafından 6 Şubat 2023 tarihinde 04:17’de Kahramanmaraş merkezli Depremde kaybettiğimiz Spor Adamları anısına 2010 – 2011 doğumluların oynayacağı Futbol turnuvasının açılışı gerçekleştirildi.
Deprem şehirlerimiz anısına miniklerde Çocuklar Oyunla İyileşir sloganı ile düzenlenen Futbol turnuvasında Maçlar 24 temmuz Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi futbol sahasında başlamıştı. Şehrin protokolunun katılımıyla Turnuva resmen başladı. Kahramanmaraş TÜFAD Başkanı Mesut Çanak, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili eski TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri bakanı Vahit Kirişci konuşma yaptı. Daha sonra ise Hatıra fotoğrafı ve başlama vuruşu ile müsabakalar futbol görseline dönüştü.

EDİTÖR: İLKER YİYEN