Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

10 milyon liraya yenilendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehrin

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım ağını geliştirmek ve güçlendirmek amacıyla Onikişubat ilçesinin önemli arterlerinden Başkonuş Caddesi ve bağlantı yollarında büyük çapta bir yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yaklaşık 10 Milyon TL’lik bir yatırımla tamamlanan asfalt çalışmasıyla, ulaşım standardının iyileştirilmesi hedeflendi.

İsmet Karaokur ve Alparslan Türkeş Bulvarı’nı birbirine bağlayan ve zamanla deformasyona uğrayarak ulaşımı olumsuz etkileyen toplamda 2 kilometrelik cadde ve bağlantı yolları, baştan sona asfaltlanarak yenilendi. Yapılan çalışmaların ardından bölge halkı, ulaşımın daha güvenli ve konforlu hale gelmesinden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini iletti.

default

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yapılan açıklamada, şehirdeki yerleşim yerlerinin ulaşım standartlarını yükseltme amacıyla yol yenileme uygulamalarının artarak devam ettiğini belirtti.

Başkonuş Caddesi ve bağlantı yollarındaki yenileme çalışmalarıyla ilgili konuşan Şehit Abdullah Çavuş Mahalle Muhtarı Fatih Karaköse, mahallelerinin ulaşım ihtiyacının büyük ölçüde karşılandığını belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Karaköse, ayrıca mahallelerinde devam eden yürüyüş yolu çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, halkın memnuniyetini dile getirdi.