Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partili Hakan Zıba, iddialara Cevap Verdi: “Biz Bir Dava Partisiyiz”

Yeniden Refah Partisi üyesi

Yeniden Refah Partisi üyesi Hakan Zıba, gazeteci Mehmet Fiskeci’nin “Operasyon” başlıklı yazısına cevap verdi. Zıba, açıklamasında öncelikle Mehmet Fiskeci’ye hürmetlerini sunarak onun mesleğinin duayenlerinden biri olduğunu belirtti ve bütün gazeteci kardeşlerini selamladı.
Zıba, Yeniden Refah Partisi’nde herkesin bir dava için görev aldığını ve isimlerin şahısların önemli olmadığını vurguladı. Partide herkesin bir görevi olduğunu ve bu görevi layıkıyla yapmaya çalıştığını belirtti. Zıba, Muhammed Aydoğar’ın partinin il başkanlığı görevini temsil ettiğini ancak seçim sürecinde yapılan ve yapılmayanlarla ilgili genel merkez tarafından bir soruşturma yapıldığını ifade etti.


Parti içinde yapılan bu süreçlerin normal olduğunu ve herhangi bir kişinin görevinden alınmadığını dile getiren Zıba, partilerinin dava partisi olduğunu ve isimlerin önemli olmadığını belirtti. Zıba, partilerinin genel merkezinin görev verdiği kişilerin görev süresi boyunca en iyi şekilde çalıştığını ve görevi devrettiğini söyledi.
Son olarak, Zıba, parti üzerinden yapılan eleştirilere itibar edilmemesi gerektiğini ve bu tür söylemlere karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.
Hakan Zıba’nın Mehmet Fiskeci’ye verdiği bu cevapla, parti içindeki süreçlerin ve görev değişimlerinin normal olduğu ve partinin dava odaklı çalıştığı mesajı verilmiş oldu.