Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ YILMAZ VE KARALAR’DAN OLCAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar’ı makamında ziyaret etti.
Başkan Olcar tarafından Kadirli Belediye Başkanlığı binası önünde karşılanan Vali Yılmaz, daha sonra Başkanlık makamında Başkan Olcar ile bir süre sohbet etti.
Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar ise nazik ziyareti için Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a teşekkür etti.
Ziyarete Kadirli Kaymakamı Yakup Güney de katıldı.
Diğer bir ziyaret ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan geldi. Kadirli Karalar,Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Olcar’a çalışmalarında başarılar dileklerini ileterek anı defterine duygu ve düşüncelerini yazan Başkan Karalar, “Kadirli’de önemli çalışmalarına imza atacağına inandığım değerli kardeşim Mustafa Mert Olcar’ın her zaman yanında olacağız. Çok önemli bir tercih yaparak Kadirli Belediye Başkanı seçtiğiniz Mustafa Mert kardeşimizin en güzel hizmetleri yapacağına hiç şüpheniz olmasın. Sizleri mahcup etmeyecek, başarıyı hep birlikte kutlayacaksınız. En yürekten sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
Başkan Olcar ise Çukurova’da bulunan komşu iki şehrin Belediye Başkanı olarak kentlerine önemli hizmetler yapacaklarını belirterek, Başkan Karalar’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Belediyecilik çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulunulan ziyaret, karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından sona erdi.