Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Üniversitelerde Açık Hava Sinema Etkinlikleri Başlıyor

TV+ platformu, mayıs ayı

TV+ platformu, mayıs ayı süresince üniversite kampüslerinde açık hava sinema etkinlikleri düzenleyeceğini duyurdu. Bu etkinlik çerçevesinde, Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep ve Eskişehir’deki üniversitelerde, son dönemin en popüler filmlerinden biri olan “The Holdovers” gösterilecek.

TV+, eğlenceyi üniversite gençlerine taşıyor. Mayıs ayında, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinlikleri gerçekleştirecek. Akdeniz Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde, Oscar ödüllü film “The Holdovers” gençlerle buluşacak. Öğrenciler, T.Life dünyasını deneyimleme fırsatı bulacakları bu etkinliklerde keyifli bir akşam geçirecekler.

DİKKAT ÇEKEN PERFORMANS OSCAR GETİRDİ

Sinema dünyasında öne çıkan etkileyici yapımlarla adından söz ettiren “Focus Features”ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, sıcak ve akıcı konusuyla dikkat çekiyor. 96. Oscar Ödülleri’nde Da’Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Öğretmen, öğrenci ve aşçının okuldaki yaşamlarını konu alan film, seyircilere samimi bir hikaye sunuyor.

AÇIK HAVA SİNEMA PROGRAMI

– 15 Mayıs Çarşamba: Antalya Akdeniz Üniversitesi
– 17 Mayıs Cuma: İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi
– 20 Mayıs Pazartesi: Adana Çukurova Üniversitesi
– 21 Mayıs Salı: Gaziantep Üniversitesi
– 23 Mayıs Perşembe: Eskişehir Teknik Üniversitesi