Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Fintech Şirketleri, Dubai’deki Fuarda Dikkat Çekiyor

Türk fintech şirketleri, Birleşik

Türk fintech şirketleri, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Seamless Orta Doğu 2024 Fuarı’nda geniş ilgi görüyor. Türkiye’yi temsil eden 8 marka, Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle Türk Pavilyonu’nda yer alıyor. 750 firma ve 500 konuşmacının katıldığı dev organizasyonda 25 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

Seamless Dubai, Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika’nın önde gelen uzmanlarını, finansal kurum temsilcilerini, teknoloji girişimcilerini ve yatırımcıları bir araya getiriyor. Türkiye’nin önde gelen fintech şirketleri, fuar kapsamında marka değerlerini artırıyor. İninal Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Tuğçe Balcı, şirket olarak uluslararası arenadaki yeniliklere odaklanmanın önemine dikkat çekti.

İninal’e yönelik artan ilgi, şirket yetkililerini heyecanlandırırken uluslararası iş birliklerine de olanak sağlıyor. Fuara katılan Türk şirketleri, sektördeki bilgi ve deneyimleriyle başarılı iş birlikleri fırsatı yakalıyor. 25 binden fazla ziyaretçinin katılacağı fuar, finansal teknoloji sektöründeki gelişmeleri tartışmak için önemli bir platform sağlıyor.