Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş’ın mahalle ziyaretleri, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Ertuğrulgazi Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Toptaş, mahalle sakinleriyle buluşarak talep ve isteklerini dinledi.

Mahalle ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Toptaş, teşkilatlarıyla birlikte ilçenin her bir noktasında ziyaretlerini sürdürdüklerini belirtti. Vatandaşların kendilerine olan güveninden memnuniyet duyduklarını ifade eden Toptaş, açıkladıkları plan ve projeleri hayata geçireceklerini ve Onikişubat’ı alt ve üstyapısı, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla daha ileri taşıyacaklarını söyledi.

Toptaş, şeffaf, hesap verebilir ve adil bir yönetim anlayışıyla yeni Onikişubat’ı inşa edeceklerini vurgulayarak, “31 Mart’ta Onikişubat’ta en yüksek oy oranına ulaşmak için hazırız, kararlıyız” dedi.

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş’ın mahalle ziyaretleri, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor ve seçim atmosferini hareketlendiriyor.