Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SGK’NIN BAŞARILI MEMURUNA PLAKET

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Andırın Şube Müdürlüğünde görev yapan Durdu Solmaz’ın tayini Kahramanmaraş SGK İl Müdürlüğüne çıktı.
İlçemizde 2019 yılında açılan SGK Şube Müdürlüğünde yaklaşık 4 yıl başarılı görev yapan Durdu Solmaz’a Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Mahmut Rüzgar ve Andırın Postası Gazetesi Sahibi İskender Zengin tarafından Plaket verildi.

Minareli Asma Köprü tesislerinde düzenlenen programda konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Mahmut Rüzgar; “Andırın SGK Şubesinde çalışan Durdu Solmaz kardeşimize İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum, gerek vatandaşlarımıza gerekse esnaflarımıza canla başla çalışarak yardımcı olmak adına büyük gayretler göstermiştir, taininin çıkmasına üzüldük, ama Kahramanmaraş’ta olmasına sevindik, sağolsun var olsun, hizmetleri için tekrardan teşekkür ediyorum, yeni görev yerinde de başarılarının devamını diliyorum.” diyerek Solmaz’a Plaket takdim etti.
Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan ‘da Durdu Solmaz’a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, İlçeye yaptığı hizmetlerinden dolayı Çini Tabak Hediye etti.
Gazetemiz Sahibi Îskender Zengin’de Durdu Solmaz’a teşekkür ederek. “İlçemizde yaklaşık 4 yıldır görev yapan ve özellikle 6 Şubat depremlerinde bile SGK Şubesini aktif bir şekilde vatandaşların hizmet almasına olanak sağlayan Durdu kardeşimize teşekkür ediyorum, yeni görev yerinde de bu azminin devam edeceğine inanıyorum” diyerek İkindiyazıları Dergisinin Tıpkı Basımını hediye etti.