Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özcan: Şanlı Türk Polis Teşkilatımıza muvaffakiyetler diliyoruz

Müstakil Sanayici ve İşadamları

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Şerafettin Özcan, Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen iftara katıldıklarını belirterek, “Bu vesileyle şanlı Türk Polis Teşkilatımıza muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Özcan, yaptığı açıklamada, Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen iftar programına katıldıklarını ve polis teşkilatının önemli günlerinde yanlarında olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Türk polisinin ülke genelinde ve Kahramanmaraş’ta yürüttüğü başarılı çalışmalara vurgu yapan Özcan, teşkilata başarılarının devamını diledi.

Özcan, Türk polis teşkilatının milletin huzur ve güvenliği için gece gündüz fedakarca çalıştığını dile getirerek, “Bizler de iş dünyası olarak her zaman polis teşkilatımızın yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Türk Polis Teşkilatımızın 179. kuruluş yıldönümünde, görevlerini layıkıyla yerine getiren tüm polislerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.