Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muhtar Adayı Mehmet Karataş Mahalle Sakinleri ile Bir araya geldi

Andırın’ın en büyük mahallesi

Andırın’ın en büyük mahallesi olan Yeni Mahalle’de Mehmet Karataş muhtar adaylığını açıkladıktan sonra mahalle sakinleri ve esnaflarla bir araya gelerek sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
Önümüzdeki yerel seçimler için projelerini mahalle sakinleri ve vatandaşlarla paylaşan Karataş, seçim çalışmalarını azaları ile birlikte aralıksız yürütüyor.
Mehmet Karataş, ziyaretlerinin devam edeceğini belirterek, “Mahalle sakinlerimiz ve esnaflarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz takdirde mahallemizin ve esnafımızın sesini yükseğe taşıyacak, birlikte güzel işlere imza atacağız.” dedi.
31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Yeni Mahalle Muhtar adayı olan Mehmet Karataş, seçim çalışmalarını sürdürmek amacıyla her gün farklı alanlarda mahalle sakinleri ve esnaflarla bir araya geliyor.
Mehmet Karataş, yaptığı açıklamada ziyaretlerin önemine vurgu yaparak, “Yeni Mahalle’de her gün farklı kesimlerle buluşup sorunları belirli aralıklarla dinliyoruz. Mahalle sakinlerimizin ve esnafın görüşleri bizim için çok değerli. Bu bilgiler ışığında mahallemizi daha iyi yönetmek için projeler geliştiriyoruz.” dedi.
“Mahalle ve Esnafın Sesini Yükseğe Taşıyacağız”
Karataş; açıklamasında Yeni Mahalle Muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına muhtar aza adaylarım ile birlikte aralıksız devam ediyoruz.31 Mart 2024 seçimlerinin yapılmasına kısa bir süre kalmasına rağmen seçim dönemine kadar ulaşmamız gereken projelerimizi anlatmamız gereken çok sayıda seçmenimiz var. Bu nedenle de ben ve aza arkadaşlarım seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Bulabildiğim her fırsatta Yeni mahalle sakinleri ve esnafları ile bir araya gelip hem sorunlarını dinliyorum hem de projelerimizi anlatıp destek istiyorum. Seçim gününe kadar çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Ben ve aza arkadaşlarımın amacı 31 Mart seçimlerinde Yeni Mahalle sakinleri ve esnaflarının sorunlarını tek tek çözüme kovuşturmak. Çünkü Yeni mahalle’yi seviyoruz ve Yeni mahalle’nin daha güzel olması içinde projelerimizi hazırladık. Seçim çalışmaları boyunca da bu projelerimizi anlatıp Yeni mahalle sakinlerinden destek istemeye devam edeceğiz” dedi.