Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MATSO’da, inşaat sektörünün sorunları masaya yatırıldı

MANAVGAT TİCARET VE SANAYİ ODASI (MATSO) BAŞKANI SEYDİ TAHSİN GÜNGÖR BAŞKANLIĞINDA 4. MESLEK KOMİTESİ VE 13. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISINDA İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ MASAYA YATIRILDI.

MANAVGAT TİCARET VE SANAYİ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör Başkanlığında 4. Meslek Komitesi ve

13. Meslek Komitesi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen müşterek komite toplantısında inşaat sektörünün sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

MATSO 4. Meslek Komitesi (inşaat-emlak hafriyat) ve 13. Meslek Komitesi (Mimarlar Mühendisler, Konut Yapı Kooperatifler) üyeleri, MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör başkanlığında müşterek toplantı düzenlendi. Toplantıda inşaat sektörünün sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

MATSO binasında düzenlenen toplantıda Sektörün kurumlarda karşılaştığı sorunlar, yapı denetim uygulamalarında yaşanan aksaklıklar, sektörde yaşanan personel sıkıntısı, düşük faizli krediye ulaşım ve sektördeki maliyetlerin artması nedeniyle yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı.

MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, en önemli sektörlerden biri olan inşaat sektörünün sorunlarını ele almak ve çözüm yollarını değerlendirmek için bir araya geldiklerini belirterek üye sorun ve talepleri ile yakından ilgilendiklerini söyledi. Bu tür farklı sektörlere yönelik gelen taleplere göre toplantılar yaparak üyelerin sorun ve taleplerinin çözümü için çaba gösterdiklerini anlatan Başkan Güngör, “Zaman zaman üye ziyaretleri gerçekleştirerek sorunları yerinde görüp dinliyoruz. Gerek komite üyelerimizden, gerekse üyelerimizin direk bize aktardığı sorun ve taleplerle yakından ilgileniyoruz. Bölgede çözebileceğimiz talep ve sorunları hemen çözüyoruz. Üyelerimizden gelen diğer sorun ve talepleri rapor haline getirerek TOBB aracılığı ile ilgili kurumlara iletip çözülmesi için takibini yapıyoruz” dedi.

Başkan Güngör, güçlü bir Manavgat ekonomisi için durmadan, bıkmadan, yorulmadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi.