Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mahçiçek: Toplumun tüm kesimlerini iftar sofrasında buluşturmayı hedefliyoruz

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı meslek odalarının başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Mahçiçek, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da toplumun tüm kesimlerini iftar sofrasında buluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

Başkan Mahçiçek’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına TMMOB’a bağlı meslek odalarının başkan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İftar öncesi masaları dolaşarak davetlilerle tek tek ilgilenen Mahçiçek, Ramazan ayını tebrik ederek sohbetler gerçekleştirdi. Ezanın okunmasıyla birlikte yapılan duanın ardından iftarlar açıldı.

Oda başkanlarının selamlama konuşmalarının ardından söz alan Başkan Mahçiçek, mühendis ve mimar odalarının önemine vurgu yaparak, “Kahramanmaraş’ımızda TMMOB’a bağlı olarak faaliyetlerini yürüten meslek odalarımızın kıymetli başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle iftarda bir araya geldik. Asrın Felaketi’nin yaşattığı yıkım ve yeni Kahramanmaraş’ın inşasında en büyük sorumluluk mühendis ve mimarlarımıza düşüyor. Bu anlamla onlarla bir araya gelmek, görüş alışverişinde bulunmak önemliydi. Görev süremizde yakından iş birliği içerisinde olduğumuz tüm meslek odalarımızın kıymetli başkan ve yönetimlerine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Program, hoş sohbetler eşliğinde devam ederken, Başkan Mahçiçek günün anısına çeşitli hediyeler takdim etti.