Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kuybu: Bayramın sevgi, saygı, yardımlaşma, kaynaşma, hoşgörü, kardeşlik ve barışa vesile olmasını dilerim

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Kuybu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Kuybu, mesajında bayramın birlik, beraberlik ve dayanışma duygularıyla dolu özel günler olduğunu vurgulayarak, “Yaratılıştan gelen kardeşliğimizin perçinlendiği bu mübarek günlerde, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetlerimizi gösterelim” dedi.

Başkan Kuybu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yüce Allah’ın biz inananları her yıl rahmet ve mağfireti ile kuşattığı Ramazan Ayı’nın ardından bu yıl da huzur, mutluluk ve bereket dolu bir bayramı millet olarak hep birlikte idrak edeceğiz. Yüreklerin ayrı bir coşku ile attığı, dargınların barıştığı, hüzünlerin mutluluğa dönüştüğü bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın heyecanı içindeyiz.”

Başkan Kuybu, bayramların günlük hayatın koşuşturması içinde ihmal edilebilen kimsesizleri ve ihtiyaç sahiplerini hatırlama, gönülleri kaynaştırma zamanları olduğunu belirterek, “Millet olarak idrak edeceğimiz bu bayram, kardeşliğimizi pekiştirmek ve geleceğe daha umutla bakabilmek için bize verilmiş bir armağandır” dedi.

Kuybu, mesajında şunları kaydetti: “Elbirliği ile bu birikimi yaşatmak konusunda her birimize düşen sorumluluğun farkında olarak geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Büyük bir mutluluk ve huzur içinde idrak edeceğimiz bayramda, evinden, yurdundan uzakta bayram neşesi bekleyen misafirlerimize de bayramın sevincini, neşesini samimi duygularla hissettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin, esnaf kardeşlerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar, bayramın sevgi, saygı, yardımlaşma, kaynaşma, hoşgörü, kardeşlik ve barışa vesile olmasını dilerim.”

Başkan Kuybu’nun mesajıyla, Ramazan Bayramı’nın coşkusu ve sevinci Kahramanmaraş’ta da yürekleri ısıtmaya devam ediyor.