Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KOZAN” OLUR. ATLI; “BİZ SİZE HİZMETKÂR OLMAYA GELİYORUZ

Kozanlı’nın sağı solu olmaz

Kozanlı’nın sağı solu olmaz tek gerçeğimiz gelişen büyüyen “Kozan” olur. Atlı; “Biz size hizmetkâr olmaya geliyoruz”

Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı Kozan’ın tarihinin doğasının ve tarım alanında Adana’nın öncüsü olabilmek için hizmet eden bir belediye başkanına ihtiyacı var diyerek Kozan’ın geleceği, gençlere ışık olması için hizmete talip olduk” diye konuştu.

Tek kaygımız geriye giden değil, geleceğe ilerleyen Kozan olduğunu kaydeden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, Kozan’ın kayıp yıllarını 5 yıl için telafi edeceğiz bunu telafi ederken yenilenen gelişen Kozan’ın temellerini atacağız.

Belediyelerin asıl hizmeti olan yol ve su sorunu hizmet diye anlatmaya gerek bile duymayacağız” dedi.  Atli; “  Yol ve su zaten görevimiz yapacağız ama biz asıl gençler için merkez, esnafın gelişmesi için turizm, yaşlılarımız için huzurlu bir yuva alanı inşa edeceğiz. Göç eden Kozan’ı değil Kozanlıların memleketlerine geri geleceği projeler inşa ettik.

31 Mart günü vatandaşların sandık başına giderken Kozan’ın kalkınması için vatandaşların oyuna talip olduklarını söyleyen Atlı, Kozan için çalışıp kozan için koşup durmadan yılmadan gelişen Kozanı hep birlikte inşa edeceğiz. Yatırımcılar şimdiden arıyor istikrarlı Kozan inşa ederseniz Kozan’a yatırım yapacağız. Söz verdik huzurlu ve gelişen Kozan ile yatırımcılar bölgemize gelecek. Sizlerde şahit olacaksınız ki Kozan iş sahaları olan, turizm merkezi olan tarımda 5 yıl içince öncü bir kent olacak” dedi.

Kozan 5 yıldır birilerinin hizmet yaptık yapamadık kavgası içinde heba edildiğini aktaran Cumhur İttifakı adayı Mustafa Atlı biz seçmenle gönül gönül’e hizmet için yarışırsak bize kimse engel olamaz. biz Kozanlı’ya hizmetkar olmak için söz verdik. Kozan “sağı, solu, hizmet yaptık yapamadık tartışmalarına heba edilmeyecek” Kozan çalışan üreten bir merkez olacak bunun için bu yolda dimdik çıktık” diye konuştu.

İftiralarla Kozan’ın geleceğine balta vurulamaz

Biliyorlar Mustafa Atlı haram yemez, iftira atmaz veremeyeceği sözü tutmaz ondan dolayı yalanlarla ortaya çıkıyorlar. Bakın kavgalarına hizmet değil dertleri kavga biz ne diyoruz ? “ Kozan için çalışacağız, gençler için çalışacağız birileri konuşur biz helal lokma ile çalışır yaparız. Ondan korkuları. bugüne kadar yapmadıkları, yapılacak diye korkuyorlar. Fitne tohumu ekmeye çalışanlar “Allah büyük işte biliyor” Kozanlı, bizim bu kent için kendimizi feda edeceğimizi, makam için değil hizmet için yola çıktığımızı çığ gibi büyüyen destek ile her kesimden birleşe birleşe kazandığımızı görüyorlar. Ama yetmez bir de 31 Mart’ta sandık’ta bunu göstereceğiz. Birleşe birleşe, ayrışmadan kimsenin ekmeği ile oynamadan bu memlekete nasıl hizmet edildiğini yönetemeyenlere göstereceğiz” dedi.