Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kişisel gelişim, hobi ve sanat kursları başlıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Meslek

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Meslek Edindirme ve Sanat Eğitimi Kursları (KAMEK) kapsamında düzenlenecek yeni atölye çalışmaları için katılımcıları bekliyor. Kişisel gelişim, hobi ve sanat alanlarında gerçekleştirilecek eğitimlere başvurular, Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla farklı yaş gruplarına yönelik faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, KAMEK kapsamındaki eğitimlerine yoğun ilgi devam ederken, kişisel gelişim, hobi ve sanat kursları için başvurular da hızla devam ediyor. Kurslar, uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek olup, İngilizce, diksiyon, fotoğraf çekimi, makrome örgü, kanaviçe yapımı, ahşap yakma, ahşap boyama, klasik çini sanatı, akrilik boya resim, karakalem resim, sanatsal mozaik, keman, ney, kanun ve ritim alanlarında eğitimler sunulacaktır.

Başvurular 22 Mart Cuma gününe kadar devam edecek olan kurslara çevrimiçi olarak https://kahramanmaras.bel.tr/duyuru/2024/03/18/kamek-kurs-basvuru-formu adresinden başvuru yapılabilmektedir. Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, 0552 033 99 51 numaralı WhatsApp Danışma Hattı üzerinden yetkililere ulaşabileceklerdir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, katılımcıları atölye çalışmalarına davet ederek, kültürel ve sanatsal gelişime katkı sağlayacak olan bu eğitim fırsatını kaçırmamalarını öneriyor.