Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaca: Türkoğlu’nun ve Kahramanmaraş’ın geleceği için birlikte çalışmaya devam edeceğiz

Yeniden Refah Partisi Türkoğlu

Yeniden Refah Partisi Türkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Karaca, Yeniden Refah Partisi Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Pala, Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar ve Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Teşkilatı’nı makamında ağırladı. Gerçekleştirilen nazik ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Karaca, yapılan görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini belirtti.

Başkan Karaca, yaptığı açıklamada, “Yeniden Refah Partisi Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Pala, Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar ve Kahramanmaraş Teşkilatı’nı Türkoğlu’nda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk.

Nazik ziyaretleri ve samimi sohbetleri için kendilerine teşekkür ederim. Yapılan görüşmeler oldukça verimli geçti. Türkoğlu’nun ve Kahramanmaraş’ın geleceği için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette, Türkoğlu’nun ve Kahramanmaraş’ın sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Yeniden Refah Partisi Teşkilatı’nın Türkoğlu ve Kahramanmaraş’taki çalışmalarının değerlendirildiği ziyaret, karşılıklı iyi dileklerle son buldu.