Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAMOK VE SAMOK SMA SEVGİ BEBEĞE BÜYÜK DESTEK

Kadirli Motosiklet ve Savrun

Kadirli Motosiklet ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri SMA Hastası Sevgi Hopurcuoğlu için gönüllüler tarafından açılan kermesi ziyaret ederek maddi ve manevi destek olmaya devam ediyor.

Kadirli Motosiklet Kulübü ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri büyük bir dayanışma örneği sergileyerek topladıkları yardımı SMA Sevgi bebeğin ailesine ulaştırdı.

KAMOK ve SAMOK olarak Sevgi Bebeğe destek verdiklerini söyleyen KAMOK Kulübü başkanı Salih Ünal Üyelerimiz ile birlikte Eski Otogar içerisinde Sevgi Bebeğin Kermesini ziyaret ettiklerini söyleyerek “ Sevgi Kızımızın sağlığına kavuşması için başlatılan kampanyaya bugüne kadar hep destek verdik. KAMOK ve SAMOK olarak açılan kermese de üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Üyelerimizle birlikte topladığımız yardımı da ulaştırdık. Dayanışmanın en güzel örneklerinden biri sergileniyor bu kermeste. Herkesi destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

Sevgi Bebeğin babası Bilal Hopurcuoğlu KAMOK ve SAMOK üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek “KAMOK ve SAMOK üyeleri bizleri Kermesimizde yalnız bırakmadılar. Hepsinden Allah razı olsun. Kampanyamız şuanda %66 ve 18 günümüz kaldı. Tüm Kadirli Halkını Sevgiye sahip çıkmasını istiyorum. İnşallah başaracağız” dedi.

KAMOK üyesi İbrahim Sakatoğlu ise, Motosiklet camiası olarak bu tür yardım kampanyalarında her zaman üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz diyerek “  Sevgi bebeğimizin sağlığına kavuşması için bugün buradayız. Camia olarak bu tür yardım kampanyalarına kayıtsız kalmıyoruz. Öncelikle Sevgi kızımızın ilacını alabilmesi en büyük arzumuz. İnşallah kısa süre kaldı ama hep birlikte bu kampanyayı başarılı bir şekilde tamamlayacağız. Kermese gelerek sizlerde desteğinizi esirgemeyin” dedi.