Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KADİRLİ’DE GENÇLİK YÜRÜŞÜ VE GENÇLİK ŞÖLENİ YAPILDI

  KADİRLİ’DE GENÇLİK YÜRÜŞÜ

 

KADİRLİ’DE GENÇLİK YÜRÜŞÜ YAPILD
Kadirli Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Meşaleli Gençlik Yürüyüşü ve Yerel Sanatçılarla Gençlik Ateşi Festivali düzenlendi.
Kent Meydanı’nda saat 19.19’da başlayan ve Atatürk Caddesi üzerinden devam ederek Öğretmenevi yanında sonra eren yürüyüşe Kadirli Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Spor Müdürü Yılmaz Bal, CHP İlçe Başkanı Enver Eker, belediye meclis üyeleri, belediye başkanı yardımcıları Ali Toker ve Şahin Açıkoğlu ile 7’den 70’e binlerce vatandaş katıldı.
Öğretmenevi yanında şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından havayi fişek gösterisi ve gençlik ateşi yakıldı.
Vatandaşların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, gençlik festivaline yönelik yaptığı konuşmada, “Bugün 19 Mayıs Atatük’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı. Eğer bugün bu etkinlikleri düzenleyebiliyorsak, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları sayesinde. Şükran ve saygıyla yad ediyoruz. 19 Mayıs coşkumuz hiç bitmesin.” dedi