Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul’da düzenlenecek Africa Eurasia Summit Zirvesi’ne büyük ilgi!

İstanbul’da düzenlenecek olan Africa

İstanbul’da düzenlenecek olan Africa Eurasia Summit Zirvesi’ne, dünya çapında faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli şirketler katılacak. Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika’nın bir araya gelerek oluşturduğu BRİCS birliği tarafından organize edilen etkinlik, 2-3 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek ve 3 bin kişinin katılımı bekleniyor.

Zirve boyunca, Afrika ve Avrasya arasındaki enerji ve altyapı yatırımlarının artırılması, finansal teknoloji ve inovatif yatırım modelleriyle bölgesel büyümeyi destekleme konuları ele alınacak. Ayrıca, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte, bölgedeki yatırım fırsatları da detaylıca ele alınacak.

Dünya Afrika İş İnsanları Katılım Derneği (DAİK) tarafından da desteklenen etkinlik, enerji ve finans sektörünün önde gelen isimlerini İstanbul’da bir araya getirecek.

BRİCS Türkiye temsilcisi ve DB Stonemile Yatırım AŞ’nin kurucusu Derya Bağcı, zirve hakkında şunları söyledi: “Africa Eurasia Summit Zirvesi, Afrika ve Avrasya bölgesi arasında kalkınma, ticaret ve iş birliği alanlarında ortaklıkları teşvik etmeyi ve güçlendirmeyi hedefliyor. Afrika ve Avrasya arasındaki enerji ve altyapı yatırımlarının artırılması, sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlaması ve finansal teknoloji ile inovatif yatırım modelleriyle bölgesel büyümeyi destekleme fırsatları ele alınacak.”