Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göreve geldiğimizde tüm projelerimizi bir öncelik dâhilinde hayata geçireceğiz

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Adil Erdem Beyazıt Bulvarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini paylaştı. Toptaş, yaptığı açıklamada, “Onikişubat için plan ve projelerimize dair hemşehrilerimizle istişarelerde bulunduk. Projelerimiz hemşehrilerimiz tarafından da büyük bir beğeniyle karşılandı. İnşallah hemşehrilerimizin destekleriyle 31 Mart’ta göreve geldiğimizde tüm projelerimizi bir öncelik dâhilinde hayata geçireceğiz” dedi.

Adaylığı tebliğ edildiği günden itibaren Onikişubat’ın her bir noktasını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren Toptaş’ın Adil Erdem Beyazıt Bulvarı’ndaki ziyareti büyük ilgi gördü. Esnaflarla ve vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet eden Toptaş, nazik misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkürlerini iletti.

Toptaş, geçtiğimiz Cumartesi günü Şairler Tepesi’nde düzenledikleri programda basın mensupları aracılığıyla projelerini hemşehrileriyle paylaştıklarını belirterek, “Bugün de yine Onikişubat için plan ve projelerimize dair hemşehrilerimizle istişarelerde bulunduk. Projelerimiz hemşehrilerimiz tarafından da büyük bir beğeniyle karşılandı” şeklinde konuştu.

31 Mart’ta gerçekleşecek seçimlerde göreve gelmeleri halinde tüm projelerini bir öncelik dâhilinde hayata geçireceklerini ifade eden Toptaş, destekleriyle kendilerine güç veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.