Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Fatih’te Tekne Sahipleri Arasında Çıkan Tartışmada Ölümle Sonuçlanan Olayla İlgili İddianame Tamamlandı”

Fatih’teki tekne sahipleri arasında

Fatih’teki tekne sahipleri arasında çıkan temiz suyla ilgili anlaşmazlık sonucu, Ali Rıza Aslan’ın ölümüne sebep olan Osman Kılıç hakkındaki soruşturma sona erdi. İddianamede, Kılıç’a 3 farklı suçlama yöneltildi ve toplamda müebbet hapis cezası talep edildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianameye göre, Fatih sahilinde Ali Rıza Aslan ve arkadaşlarının mangal yaparken alkol aldığı sırada çalışan Mert Polat’ın silahı talep ettiği ve ardından denize doğru ateş ettiği belirtildi. Daha sonra Osman Kılıç’a ait teknenin sahile yanaştığı, Aslan’ın tekneye doğru gittiği ve su nedeniyle husumet olduğu düşünülen bir olay yaşandığı ifade edildi.

Onur Anaç’ın Aslan’ı ikna etmeye çalıştığı sırada Kılıç’ın silahla ateş ettiği ve Aslan’ın hayatını kaybettiği belirtildi. İddianamede, şüpheli Osman Kılıç’ın “Kasten öldürme”, “Kasten silahla yaralama” ve “Ruhsatsız silah bulundurma” suçlarından toplamda müebbet ve 9 yıl 9 aya kadar hapis cezası talep edildi. Kılıç ilerleyen günlerde yargılanacak.