Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Feyzi Oğuz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi

Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Feyzi Oğuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Oğuz, mesajında Ramazan ayının manevi değerine vurgu yaparak, bayramın sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularını yoğunlaştırdığını belirtti.

Oğuz, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan mübarek Ramazan ayını uğurlarken, pek çok güzelliği içinde barındıran Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Ayrıca, dünya genelinde yaşanan savaş ve şiddet olaylarına da dikkat çeken Oğuz, “Ülkemizde huzur ve güven içerisinde bir bayrama ulaşırken başta Filistin olmak üzere dünyanın birçok yöresinde savaş ve şiddetin devam etmesinden dolayı Ramazan Bayramı’nı buruk şekilde karşılıyoruz.” dedi.

Oğuz, mesajının devamında, Filistin’deki ve dünyanın dört bir yanındaki tüm mağdurlar için adaletin, huzurun ve barışın egemen olmasını temenni ederek, “Milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” şeklinde konuştu.