Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Doğan: İnanıyoruz ki, birlikte daha nice zaferlere imza atacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Cüneyt Doğan, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel’in proje tanıtım toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Doğan, “Bugün büyük bir gurur ve heyecanla bir araya geldik. AK Parti’mizin Kahramanmaraş’ta düzenlediği bu muhteşem proje tanıtım toplantısı, bizlere yıllardır süregelen bir başarının, bir azmin ve bir hizmet aşkının yansımasıdır” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de katıldı. Doğan, proje tanıtım toplantısı sonrası yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen AK Parti belediyeciliği, Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da yaşam kalitesini artırmayı, insanlarımızın hayatını daha da güzelleştirmeyi hedeflemektedir. Bu kutlu davanın bir parçası olarak bir araya geldik ve geleceğe dair umut dolu adımlar attıkça, yüreğimizdeki heyecan da daha da artacak. Bizler için belediyecilik sadece kaldırım yapmak, yol yapmak değil; belediyecilik, insanlarımızın gönüllerine dokunmak, onların ihtiyaçlarına cevap vermek, onların mutluluğunu artırmaktır. Ve bu inançla yola çıktık, bu inançla yürüyoruz.

Bugün burada tanıtılan projeler, sadece betonarme yapılar değil, aynı zamanda insanlarımızın yaşam standartlarını yükselten, onların gönlünde yer eden hizmetlerdir. Gönlümüzdeki sevgi ve heyecanla, Kahramanmaraş’ı daha da güzelleştirmek, bu şehri Türkiye’nin en parlak yıldızlarından biri haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. AK Parti’nin hizmet yolculuğunda başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Fırat Görgel olmak üzere tüm belediye başkan adaylarımız bu şehre hizmet etmeye devam edecektir. Bu kutlu davada AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir başta olmak üzere tüm yol arkadaşlarımızın yanımızda olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti. Birlikte omuz omuza, el ele vererek, Türkiye’nin geleceğine yürümeye devam edeceğiz. İnanıyoruz ki, birlikte daha nice zaferlere imza atacağız.

Son olarak Kahramanmaraş’ımıza 5 yıl boyunca gece gündüz demeden hizmet eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör olmak üzere, Pazarcık, Türkoğlu, Andırın, Afşin, Ekinözü, Elbistan ve Çağlayancerit belediye başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.