Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demiröz: Cumhur İttifakı olarak yine gece gündüz şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Şairler Tepesi’nde gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Demiröz, Cumhur İttifakı’nın kararıyla Çağlayancerit, Nurhak ve Ekinözü’nde MHP adaylarının, diğer ilçelerde ise AK Parti adaylarının desteklendiğini belirtti. Gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Demiröz, adaylar, meclis üyeleri, teşkilatlar, Ülkü Ocakları ve milletvekilleriyle birlikte sahada olduklarını dile getirdi.

Başkan Demiröz, milletin takdirinin başlarının üstünde olduğunu ifade ederek, “Gece gündüz sahada olduk, fakat milletimizin takdiri bu şekilde tecelli etti. Ben başta Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel olmak üzere kazanan tüm belediye başkanlarını tebrik ediyorum. Seçimler geride kaldı, şehrimizin kaybedeceği bir dakikası bile yok. Cumhur İttifakı olarak yine gece gündüz şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Programa MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz’ün yanı sıra MHP İl Teşkilatı da katılım sağladı. İftar programı soru cevap bölümünün ardından sonlandı.