Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi ilgi odağı oldu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 19

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özelinde Piazza AVM’de düzenlediği Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi ile ilgi odağı oldu. Meslek Edindirme Kursları kapsamında düzenlenen etkinlik, katılımcıların ilgisini çekerek beğenisini kazandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların kişisel becerilerini geliştirmesi, yeni hobiler edinmesi ve kültürel kazanımlarını artırması amacıyla düzenlediği etkinliklerine bir yenisini ekledi. Piazza AVM’de gerçekleştirilen Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi’nde, katılımcılar eğitmenler eşliğinde ahşap boyama sanatını öğrenme fırsatı buldu. Dört saat süren etkinliğe, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıldı.

Katılımcılar, etkinlik sonunda memnuniyetlerini dile getirerek Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KAMEK eğitmenlerine teşekkür etti. Programa katılanlardan Serdar Çıtırı, eşi ve çocuklarıyla birlikte katıldıkları etkinlikten son derece memnun kaldıklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Betül Çıtırı ise, ahşap boyama sanatını merak ettiğini ancak deneme fırsatı bulamadığını dile getirerek etkinliğin kendisi için güzel bir deneyim olduğunu ifade etti. Diğer katılımcılar da etkinliğin eğlenceli ve verimli olduğunu belirterek organizasyonu düzenleyenlere teşekkür etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal etkileşimlerini artırmaya yönelik düzenlediği etkinliklerle, şehirdeki kültürel ve sanatsal faaliyetlere katkı sağlamaya devam ediyor.