Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çocuklar, Kukla Gösterileriyle Eğlencenin Tadını Çıkardılar

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi,

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Etkinlikleri kapsamında Necip Fazıl Konteyner Kent’te düzenlediği Hacivat Karagöz gölge oyunu ve kukla gösterileriyle çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Ramazan ayı boyunca geçici konaklama merkezlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gösterilere https://kahramanmaras.bel.tr/duyuru/2024/03/19/hacivat-karagoz-kukla-gosterisi-etkinlik-takvimi internet adresinden ulaşılabileceği ve etkinliklere tüm çocukların davetli olduğu belirtildi.

Kahramanmaraş’ta ramazan etkinlikleri kapsamında, depremzede çocuklar için Karagöz-Hacivat gösterisi düzenlendi. Büyükşehir Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında, Hacivat Karagöz Kukla Gösterisi, Necip Fazıl konteyner kentte çocuklarla buluştu.
Gölge oyunu sanatçısı Hüseyin Yozgatlı tarafından sunulan gösteriyi, çocuklar ilgiyle takip etti. ( Gökhan Çalı – Anadolu Ajansı )
Necip Fazıl Konteyner Kent’te düzenlenen etkinliklere katılan çocuklar, Hacivat Karagöz gölge oyunu ve kukla gösterileriyle unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Büyükşehir Belediyesi’nin bu etkinlikleri, çocuklara hem eğlenceli vakit geçirme imkanı sunarken hem de kültürel değerlerin yaşatılmasına katkı sağlıyor.

Ramazan ayı boyunca devam edecek olan etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere ve programlara ulaşmak için https://kahramanmaras.bel.tr/duyuru/2024/03/19/hacivat-karagoz-kukla-gosterisi-etkinlik-takvimi adresini ziyaret edebilirsiniz.