Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan: Yürekler bir attığı sürece, başaramayacağımız iş yoktur

Yeniden Refah Partisi Onikiubat

Yeniden Refah Partisi Onikiubat Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Çeyhan, bugün Onikişubat ekibiyle birlikte Ankara Genel Merkez’e gelerek Yüksek Seçim Kurulu’na gerekli itiraz dosyalarını ilettiklerini açıkladı. Çeyhan, Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İstemihan Ak’ın da yanlarında olduğunu belirterek, “Rabbim’in izniyle, Yürekler Bir attığı sürece, başaramayacağımız iş yoktur” dedi.

Çeyhan, yaptığı açıklamada, seçim sürecinde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak gereken adımları attıklarını ve Yüksek Seçim Kurulu’na itiraz dosyalarını ilettiklerini söyledi.

İlçenin geleceği için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini vurgulayan Çeyhan, desteklerinden dolayı Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İstemihan Ak’a teşekkür etti.

Çeyhan, “Yeniden Refah Partisi olarak, Onikiubat ilçemizin ve Kahramanmaraş’ın daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Bizler, Yürekler Bir attığı sürece, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahibiz. Bu inançla, Rabbim’in izniyle başaramayacağımız hiçbir iş yoktur” şeklinde konuştu.