Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan: Esnaflarımızın teveccühü bizleri mutlu ediyor

Yeniden Refah Partisi Onikişubat

Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, seçim çalışmaları kapsamında Kapalıçarşı ve Kuddusi Baba Bulvarı’nda esnaf ziyaretinde bulundu. Ceyhan, yaptığı açıklamada, “Halkımızın da teveccühü ile ahlaklı belediyecilik bayrağını Onikişubat’a ve Kahramanmaraş’ın bütün belediyelerine dikeceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, seçim çalışmaları kapsamında şehirdeki esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kapalıçarşı ve Kuddusi Baba Bulvarı’nda esnaf ziyaretlerinde bulunan Ceyhan, esnaflardan ve vatandaşlardan kendisine karşı gösterilen ilgiden mutlu olduğunu dile getirdi. Ceyhan, seçim sonrası Onikişubat’ta ve Kahramanmaraş’taki diğer belediyelerde ahlaklı belediyecilik bayrağını dikeceklerinin altını çizdi. Yeniden Refah’ın Kahramanmaraş’ta estirdiği rüzgarın artık fırtınaya dönüştüğünü kaydeden Ceyhan, esnafların teveccühü ile kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Ceyhan, “Kapalıçarşı ve yıkılan emniyet müdürlüğü civarındaki esnaflarımızı ziyaret ettik, esnaflarımız, Yeniden Refah’ın arkasında olduğunu söylüyorlar. Esnaflarımızın teveccühü bizleri mutlu ediyor. İnşallah 1 Nisan sabahında güzel bir rüzgârla o günü ihya edeceğiz. Artık her yerde Yeniden Refah var. Gümbür gümbür geliyoruz. Artık bu rüzgâr fırtınaya dönüştü. Seçimlere 18-19 gün kaldı. Esnafımızın, gencimizin, yaşlımızın söylediği; “Artık bir alternatif var. Artık bir çare var. Artık Yeniden Refah var.” 31 Mart’ta ahlaklı belediyecilik bayrağını tüm belediyelere dikeceğiz. 1 Nisan’da hemen kollarımızı çemreyerek vatandaşımıza hizmetimize başlayacağız. Vatandaşlarımız bundan yana umutlu olsunlar. Bizleri bekliyorlar, inşallah bir an önce gelip o bayrağı en temiz şekilde temsil edeceğiz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazan ayı mübarek olsun. İnşallah rabbim hayırlara vesile kılsın” dedi.

Her geçen gün hedeflerine daha hızlı ve güçlü bir şekilde yaklaştıklarına dikkat çeken Ceyhan, her karşılaştıkları vatandaşın Yeniden Refah dediğini ifade etti. Ceyhan, “2 ayı geçkin süredir sahalardayız. Her geçen gün hedefe daha da hızlı, daha da güçlü bir şekilde yaklaşıyoruz. Her gittiğimiz esnafımız, her karşılaştığımız vatandaşımız, ne olursa olsun tek dedikleri Yeniden Refah oluyor. Biz bunlardan aldığımız ilgi ve alakayla, hemşerilerimizden aldığımız teveccühle bizimde enerjimiz ve motivasyonumuz artmaktadır. Bu gelişin karşısında kimse duramayacak. Hem Kahramanmaraş’ta hem de Türkiye’de Yeniden Refah Partisi bu seçimlerin parlayan yıldızı olacak. Artık bu zihniyet değişecek. Artık değişim şart diyoruz. Ahlaklı belediyecilik anlayışına sahip olan, şeffaf, hesap verebilir kadrolarımızla, ayağı yere basan projelerimizle biz Yeniden Refah kadroları olarak geliyoruz. Yeni gelmedik, geri geldik” şeklinde konuştu.