Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan, Beşen Mahallesi’nde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Yeniden Refah Partisi Onikişubat

Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Ceyhan, Ilıca Bölgesinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Ceyhan ve beraberindeki Meclis Üyesi adayı Adem Çetinkaya, hafta sonunda Ilıca bölgesinde seçim çalışmalarına devam etti. Ziyaretler kapsamında Kertmen Mahallesi, Tilkiler, Sarıgüzel Mahallesi,  Ekizce, Hacıbudak, Kozderen, Payamlı Mahallesi,  Hacınınoğlu Mahallesi ve Beşen Mahalle Muhtarı Ali Nacar’ı da ziyaret eden Ceyhan, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Ceyhan, “Beşen Mahallemizi ziyaretimizde kıymetli muhtarımız Ali Nacar ile bir araya geldik. Bölgemizin tüm sorunlarını çok iyi biliyoruz. Yaraları sarmaya, rant belediyeciliğini bitirmeye geliyoruz” şeklinde konuştu.

Ceyhan ve Çetinkaya, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, yapacakları projeler hakkında bilgi verdiler. Seçim çalışmalarının halkla doğrudan temas halinde yürütüldüğüne vurgu yapan Ceyhan, Beşen Mahallesi’nde yaşayanların beklenti ve taleplerini dikkate alacaklarını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi’nin Onikişubat Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Ceyhan, seçim çalışmalarının ilçe genelinde hızla devam edeceğini belirtti.